قضاوت با شما...!
نویسنده : بچه هیئتی - ساعت ۱:٠٤ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٢٧ خرداد ۱۳۸۸
 

انتخابات ریاست جمهوری پایان یافت. فراتر از پیروزی قاطع دکتر احمدی نژاد، پیروز واقعی این میدان مردمی بودند که با مشارکت بالا و چشمگیرشان بار دیگر آرای خود را «میزان» واگذاری قدرت و حاکمیت به دولتی قرار دادند که توقع میرود با تکیه بر پشتوانه مردمی خود بسان گذشته کمر به کار و خدمت بسته و انتظار همه مردم ایران را از یک دولت اصولگرای عدالت محور برآورده سازد.
اما فردای این انتخابات پرشور آشوبگران با غائله ای که به راه انداختند کوشیدند، شیرینی پیروزی مردم را به کامشان تلخ کنند؛ هر چند ملت ایران بارها نشان داده اند که به تکلیف خود عمل می کنند و از دسیسه هایی که علیه شان به کار می رود باکی به دل ندارند.

بدون شرح!!!

متاسفانه آنهایی که قبل از برگزاری انتخابات خود را پیروز این میدان خوانده و مکرراً در مقابل طرفداران خود ژست پیروزی گرفته بودند، حال که طرفداران خشمگین خود را بعد از اعلام نتایج و خبر شکست و ناکامی اشان در خیابانهای شهر می بینند، تلاش موثری برای دعوت آنان به آرامش و متانت نمی کنند و نه تنها از محکوم کردن آشوبهای خیابانی و حمله و خسارت به اماکن عمومی و اموال شخصی و سلب آسایش و امنیت مردم که به نام هواداران خودشان هم تمام می شود، سر باز می زنند، بلکه آنان را برای حق خواهی! به حضور در خیابانها نیز دعوت می کنند!
آیا تجمع، درگیری، اغتشاش و آشوب هایی که طی 4 روز اخیر در برخی از نقاط کشور اتفاق افتاد، همه را تصادفی و خودجوش تلقی کنیم؟! آیا در این میان رد پای ستادی که وظیفه تحریک، هماهنگی، خط دهی و تجهیز آشوبگران را برعهده دارد، مشهود نیست؟


 
 
دیدن این سایت به کامپیوتر شما آسیب می زند!!!!!
نویسنده : بچه هیئتی - ساعت ۱:٢۱ ‎ب.ظ روز جمعه ۱ خرداد ۱۳۸۸
 

تا حالا شده بخواهید سایتی رو باز کنید ولی بخاطر فیلتر نتونید این کار رو انجام بدید؟..معمولا با این جمله مواجه میشید

دسترسی به این سایت امکان پذیر نمی باشد

حتما !!

بدون معطلی میرم سر اصل مطلب:

این چند روزه کارم شده پرسه زدن تو خبرگزاری های مختلف دنبال کردن اخبار اینترنتی انتخابات!!!

دیروز داشتم از جلوی دکه روزنامه فروشی رد میشدم چشمم افتاد به تیترهای روزنامه کیهان و تصمیم گرفتم وقتی اومدم خونه برم تو پایگاه روزنامه کیهان و مطالبش رو بخونم اما..

میتونید خودتون ببینید و امتحان کنید! خبر گزاری کیهان نیوز

 ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

پانوشت: تعجب می کنم چرا بعضی ها میگن در ایران آزادی نیست! و در غرب هست!

اون هم از این نوعش