مظلومیت مقام معظم رهبری
نویسنده : بچه هیئتی - ساعت ٦:٢۱ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ٢٠ مهر ۱۳۸٩
 

حجت الاسلام دانشمند : اگر من از مظلومیت رهبر بگویم شاید دلتان خون بشود ، خیلی مظلومند ایشان .

این موضوع را من با یک واسطه می گویم . با یکی از محافظ های آقا در حرم امام رضا (ع) روبروی ضریح ، دو به دو با هم بودیم .

گفتم از آقا چه خبر ؟

میگفت ما روزهای دوشنبه ، ( این را میگفت و گریه میکرد ) می رویم سرکشی میکنیم به خانواده شهدا . آقا می فرمودند به خانواده شهدا نگویید که ما می آییم که به زحمت نیافتند .

یک ربع قبل آقا در ماشین هستند ما درب میزنیم و میگوییم آقا می خواهند تشریف بیاورند منزل و یک سلام و علیکی با مادر و پدر شهید نمایند .

یکبار رفتیم درب خانه دو شهید ، من خودم رفتم دیدم درب باز است و آب و جارو کرده اند . درب زدم ، مادر شهید آمدند دم درب و گفتند : آقا کو ؟

گفتم : کدام آقا ؟

گفت : مقام معظم رهبری کجاست ؟

گفتم : شما از کجا می دانید ؟

شروع کرد به گریه کردن ، گفت دیشب خواب بچه هام را دیدم ، بچه ها آمدند گفتند خوش بحالت ، فردا سید علی می خواهد بیاید خانه تان .

به اینجا که رسید ، مقام معظم رهبری هم رسیدند به درب خانه .

imamrah_

بعد مادر شهید گفت من خواب دیدم که امام(ره) هم تشریف آوردند و گفتند فردا آقا سید علی آقا می خواهند بیایند ، ما هم تبریک می گوییم . و یک مطلبی هم امام فرمودند و پیغام دادند که من به شما بگویم .

مقام معظم رهبری فرمودند چه پیغامی ؟

مادر شهید گفتند : امام فرمودند سلام ما را به آقا سید علی آقا برسانید و به ایشان بگویید اینقدر از خدا طلب مرگ نکن ! فرج نزدیک است انشاءالله .

agha-7

آقا خیلی گریه کرد .

حجت الاسلام دانشمند : مظلوم است آقا . یک کاری نکنیم که اگر گره ای نمی توانیم باز کنیم ، لااقل گره بر گره نیاندازیم .این واقعاً ظلم است ، خدا نمی بخشد .

در این دنیا مرکز شیعه فقط ایران است . افغانستان ، پاکستان ، مصر ، عربستان و عراق را ببینید . در ممالک اسلامی کجا شیعه همه کاره است ، ایران مرکز شیعه است ، دل امام زمان به شما بسته شده و امید امام به شماست .

خدایا رهبر مظلوم و با کرامت انقلاب را بحق امام زمان محافظت بفرما .

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

پانوشت: این فایل تصویری مربوط به کلیپی میشه که شب هفتم سیدسجاد پخش شد، به در خواست یکی از دوستان اونو تو ویلاگ قرار دادم

البته با کیفیتی پاینتر از فایل اصلی ارائه شده

حجم فایل: حدودا 5.5 مگابایت

فرمت فایل: 3GP

دانلود فایل

برای دانلود روی لینک کلیک راست کرده و گزینه" save link as" یا " save target as" را بزنید

 


 
 
امام و رهبری از دیدگاه دیگران
نویسنده : بچه هیئتی - ساعت ٤:٢٩ ‎ب.ظ روز یکشنبه ٤ مهر ۱۳۸٩
 

 

آقای محمد‌رفیق‌حیدر از کشور پاکستان

سیاستی که جمهوری‌اسلامی‌ایران در قبال مسائل روز دنیا در پیش گرفته‌است،‌ سیاستی مستحکم و ارزشمند است و‌ایران یگانه کشوری است که همواره در کنار ملل مظلوم دنیا بوده‌است. در عصر حاضر اگر مسلمانی جرأت‌ایستادگی در مقابل ظالمان و جابران را دارد،‌این نتیجه مبارزات مردی مجاهد به نام حضرت امام‌خمینی (ره) است.‌ایشان با پیروی از حضرت‌محمد(ص) و آل او و به وسیله اراده‌ای مستحکم، شجاعت و تقوی به ما نشان‌داد که چگونه هر مسلمانی می‌تواند حسینی باشد و در مقابل یزیدیان بایستد.

هرگاه نام‌این شخصیت را به زبان می‌آورم‌این دعا را می‌کنم که خدایا به حق محمد(ص) و آل او همه ما را توفیق قدم برداشتن در راه حضرت‌امام‌خمینی(ره) عنایت فرما.

 

آقای زمرک کامه وال از کشور پاکستان

حضرت امام‌خمینی(ره) شخصیتی است که نه‌تنها برای ملت‌ایران بلکه برای همه امت‌اسلامی باعث افتخار و قابل تقدیر است و تمام امت‌اسلام به نام نامی آن بزرگوار می‌بالند و فخر‌می‌کنند. حضرت امام‌خمینی(ره) فصل جدیدی در تاریخ‌ایران گشود و آن‌اینکه ملت‌ایران را برای همیشه از یوغ طاغوت و قوانین ابلیسی آن رهائی بخشید.

او بر علیه آمریکای جهان‌خوار با قوت‌ایمان و فداکاری قیام‌نمود و‌این سردمدار کفر را با چنان شکستی مواجه ساخت که حکومت چند‌ده‌ساله طاغوتی و وابسته به او را سرنگون‌کرد. حضرت‌امام‌خمینی(ره) برای امت‌اسلامی زحمات و فداکاری‌های فراموش‌نشدنی را متحمل شدند که برای نسل‌آینده به‌عنوان اساس و اصول مطرح‌می‌شود، حضرت‌امام‌خمینی(ره) تنها یک شخصیت دینی نبود بلکه قهرمان میدان قلم و شمشیر نیز بود.

«روحش شاد و یادش گرامی باد.»