پیام مهم رهبرمعظم‌انقلاب در پی اهانت دشمنان اسلام به ساحت پیامبراعظم(ص)

متهم اول جنایت،صهیونیسم و دولت آمریکا/عاملان این جنایت شنیع و پشتیبانان مالی آن مجازات شوند

خبرگزاری فارس: در پی اهانت نفرت‌انگیز دشمنان اسلام به ساحت نورانی پیامبر اعظم(ص) رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی پشت صحنه این حرکت شرارت‌بار را سیاست‌های خصمانه صهیونیسم، آمریکا و دیگر سران استکبار جهانی خواندند و خواستار مجازات عاملان این جنایت شنیع شدند.

خبرگزاری فارس: متهم اول جنایت،صهیونیسم و دولت آمریکا/عاملان این جنایت شنیع و پشتیبانان مالی آن مجازات شوندمتن پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

قال الله العزیز الحکیم: یُریدونَ لِیُطفِئوا نورَاللهِ بِاَفواهِهِم واللهُ مُتِمُّ نورِه وَلو کَرِهَ الکافِرون

ملت عزیز ایران؛ امت بزرگ اسلام

دست پلید دشمنان اسلام بار دیگر با اهانت به پیامبر اعظم صلی الله علیه و آله و سلم کینه عمیق خود را آشکار ساخت و با اقدامی جنون‌آْمیز و نفرت‌انگیز، خشم مجموعه‌های خبیث صهیونیستی را از تلألؤ روزافزون اسلام و قرآن در جهان کنونی نشان داد. در روسیاهی عاملان این جنایت و گناه بزرگ همین بس که مقدس‌ترین و نورانی‌ترین چهره میان مقدسات عالم را آماج یاوه‌های مشمئزکننده خویش ساخته‌اند. پشت صحنه این حرکت شرارت بار، سیاست‌های خصمانه صهیونیسم و آمریکا و دیگر سران استکبار جهانی است که به خیال باطل خود می‌خواهند مقدسات اسلامی را در چشم نسل‌های جوان در دنیای اسلام از جایگاه رفیع خود فروافکنده و احساسات دینی آنان را خاموش کنند. اگر از حلقه های قبلی این زنجیره پلید یعنی سلمان رشدی و کاریکاتوریست دانمارکی و کشیش های آمریکایی آتش‌زننده قرآن حمایت نمی‌کردند و ده‌ها فیلم ضد اسلام را در بنگاه‌های وابسته به سرمایه داران صهیونیست سفارش نمیدادند، امروز کار به این گناه عظیم و غیرقابل بخشش نمی رسید. متهم اول در این جنایت، صهیونیسم و دولت امریکا است. سیاستمداران امریکا اگر در ادعای دخالت نداشتن خود صادقند باید عاملان این جنایت شنیع و پشتیبانان مالی آن را که دل ملتهای مسلمان را به درد آورده اند، به مجازات متناسب با این جرم بزرگ برسانند.

برادران و خواهران مسلمان در سراسر جهان نیز بدانند که این حرکات مذبوحانه ی دشمنان در برابر بیداری اسلامی، نشانه ی عظمت و اهمیت این خیزش و مبشّر رشد روزافزون آن است، والله غالبٌ علی امره

سیدعلی خامنه ای

23/شهریور/1391

/ 18 نظر / 20 بازدید
نمایش نظرات قبلی
یه کسی

سلام سید نمیایی به ماسربزنید خوشحال میشم مطالب جدید گذاشتم بیا بخون بدو منتظرم سیّد

یه کسی

سلام سیدجون خوبی؟ بقیه مطلب هارو هم بخون برا من هم دعا کن کلمه لبیک یاخامنه ای رو برام بفرست باتشکر

كربلايي

ياد روز هايي كه آسمان شب به جز ستارگان پذيراي گلوله ها و منورهاي سرخ نام بود. ياد روز هايي كه فرمانده و رزمنده نشانشان لباس خاكي بود و هركه مسئوليتش بيشتر افتادگيش بيشتر بود. ياد روز هايي كه راز خط شكنان ا... اكبر بود و در دلهامان جز خدا هيچ نبود. ياد روز هايي كه گردان ميرفتيم و دسته بر مي گشتيم و جز حسرت پرواز هيچ نبود. ياد روز هايي كه شيران روز، زاهدان شب بودند و حسرت يكي از همان شبها بر دل جاي جاي خاك جنوب مانده است.

سیب سرخ

با سلام گوگل را تحریم کنید بازم مطلب شما عالی و پر محتوا یا زهرا

یه کسی

سلام سید خوبی بیا تصاویر رو ببین .مطالب روهم بخون بدو زود بیا منتظرم

با سلام از امروز به مدت سه روز تمامی مسلمانان استفاده از گوگل و یوتیوب را متوقف میکنند زیرا آنها از متوقف کردن فیلم اهانت آمیز به ساحت پیامبر اعظم (ص) خودداری کردند. لطفا این مطلب را نشر دهید.

یه کسی

سلام پس چرا نمیایی ؟ چرا این قدر دیر به من سر می زنی؟ بدو مطالب وعکس ها رو ببین وگرنه ضرر می کنی

اردیبهشتی

جانم فدایتان آقاجان خدا امام مان مهدی موعود را برساند

یه کسی

سید جون سلام کجایی چند وقتیه نیستی بهت پیام میدم جواب دیر میدی مطلب میزارم یا نمیایی یا دیر میایی؟ کجایی؟ مطالب تازه گذاشتم بیاهمه رو بخون و یه سری به من بزن منتظرتم خداحافظ

سیب سرخ

با سلام با اولین شهید مفعود الاثر ایران به روزم