ضرب الاجلی برای بازگشت

حوادث تلخ روز عاشورا و حضور میلیونها نفر عاشق نظام اسلامی و عارف جایگاه اهل بیت(ع)، در راهپیمایی باشکوه روز 9 دی ماه، را می توان نقطه عطفی در حوادث بعد از انتخابات دانست که به همه آنهایی که ناظر بر این حوادث بودند به اثبات رساند که امروز مدیریت جبهه مدعی تقلب در انتخابات به جبهه مقابله با انقلاب اسلامی و ارزشهای متعالی اسلامی تبدیل گردیده و از دیگر سو، اکثریت قاطع ملت غیور ایران اسلامی نیز در برابر این جبهه صف آرایی کرده اند.
این وضعیت، سران داخلی فتنه را نیز در وضعیت بغرنجی قرار داده و در برزخ انتخاب میان انقلاب و مردم از یکسو و تداوم ادعاهای دروغین و زیاده خواهی های خود از سوی دیگر، قرار داده است و صدور بیانیه شماره 17 موسوی و اظهارات اخیر کروبی حاکی از این وضعیت است.
در این میان کروبی ضمن به رسمیت شناختن دولت دهم در مصاحبه با روزنامه فایننشیل تایمز می گوید: «نیروهای دو جناح جمهوری اسلامی که دغدغه نظام اسلامی را دارند، به محض اینکه متوجه شوند، خدایی نکرده، انقلاب، نظام و جمهوری اسلامی در خطر است، با هم متحد خواهند شد.»
وی با اشاره به سخنان چند روز پیش رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح می کند که «آقای هاشمی رفسنجانی به درستی گفتند که بهترین کسی که می تواند موجب حل مشکلات شود، رهبر انقلاب هستند. با آقای هاشمی موافقم.»
این سخنان پالس های مثبتی است که حکایت از تلاش این افراد در نزدیکی به جریان انقلاب و زاویه گرفتن از صفوف ضدانقلاب دارد. اما آنچه امروز به عنوان مهمترین مانع در این مسیر پیش روی این افراد قرار دارد، نزدیکان افراطی هستند که اجازه انتخاب و تصمیم گیری را از ایشان گرفته اند و تلاش دارند تا مانع بازگشتشان شوند. این افراد نگرانند تا اتخاذ مواضع اصولی و منطقی و همسوی با نظام، موجب از دست دادن «هواداران ضدانقلاب» خود گردد! در این صورت کسی برای آنها باقی باقی نخواهد ماند، چرا که متاسفانه پیش از این با اتخاذ مواضع فتنه جویانه بخش عمده ای از هواداران ارزشی خود را از دست داده اند !
به عنوان نمونه زهرا رهنورد در گفتگو با روزآنلاین، در پاسخ به این سوال که از بیانیه هفدهم میرحسین موسوی، برخی اینگونه برداشت کرده اند که آقای موسوی، دولت محمود احمدی نژاد را به رسمیت شناخته است، گفت: «من فکر می کنم و برداشت من این است که از متن همین بیانیه به وضوح می توان فهمید که آقای موسوی، دولت برآمده از تقلب را به رسمیت نمی شناسد... من در آن بیانیه نه تنها هیچ گونه سازشی نمی بینم، بلکه آن بیانیه کف خواسته ها و آرمانهای مردم است و حداقلی از خواسته های مردم و حکومت می تواند به راحتی این خواسته ها را عملی کند.»
با توجه به این، بنظر می رسد اولین گام بازگشت، تلاش برای خروج از پیله افراطیون و دوری از وسوسه هایی باشد که برخی خناثان القاء می کنند. افرادی که امروز در پس نامهایی چون موسوی و کروبی گردآمده اند و با نگاهی ابزاری به آنها افراطی گری را ترویج و اهداف براندازانه خود را دنبال می کنند. آنها حتی به موسوی و کروبی نیز تعلق خاطری ندارند و با پایان یافتن تاریخ مصرف این نامها مطمئنا از آنها عبور خواهند کرد.
اما با نزدیک شدن روز تاریخی 22 بهمن ماه در سی و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و حضور موج میلیونی ملت ایران در راهپیمایی سراسری این روز، بنظر می رسد ضرب الاجل ملت و نظام اسلامی برای بازگشت و توبه سران فتنه به مسیر صحیح و جدایی صفوف خود از ضدانقلاب به سر آمده است. مردم منتظرند تا در فضای رحمانی دهه فجر سخنانی دقیق و مواضعی صحیح در حمایت از انقلاب اسلامی و در نفی جریانهای برانداز و ضدانقلاب از این افراد بشنوند و شاهد برداشتن گامهای عملی در این مسیر باشند، در غیر این صورت تمام راه ها بر روی آنها بسته خواهد شد. ناقوسها برای سران فتنه به صدا در آمده اند.

/ 5 نظر / 51 بازدید
میوه کال

"آنها حتی به موسوی و کروبی نیز تعلق خاطری ندارند و با پایان یافتن تاریخ مصرف این نامها مطمئنا از آنها عبور خواهند کرد." ای کاش همه میفهمیدند... یاعلی

ما بیشماریم! راه پیمایی 22 بهمن در کوچه خیابان های اینترنت منتظر حضورتان هستیم. www.bishomar.ir

علی محمدی

سلام آقا سید با مطلب"بازگشت هاشمی به میان امت اسلام" بروزم یا علی

پلاک8

لینکیدمت پسر دایی عزیز [خنده][نیشخند][گل]

پلاک8

نسل محرم مال مهدی آقاجانی/توی پیوند های روزانه ام نوشته همچنین حماسه آسمانی/ حاج حسین منصف - لینکستان بنیان: مهدی آقاجانی و مقداد گرگانی - لینکستان و آدرس بقیه دوستان رو می تونی توی لینکستان پیدا کنی