خيبر خيبر ياصهيون

" لَتَجِدَنّ أَ شَدَّ النّاسِ عَداوَةَ لِلَّذینَ آمَنو الیَهُودَ وَالَّذین أَشرَکوا "

 

بی تردید، یهودیان ومشرکان را دشمن ترین مردمان نسبت به مومنان خواهی یافت
 سوره مبارکه مائده آیه شریفه 82
بدترین وقساوتمند ترین دشمنان اسلام درطول تاریخ ، مشرکان ویهودیان منحرف ومتعصب بوده اند. در این میان ، یهودیان مکارترین و پرحیله ترین دشمنان اسلام و پیروان او بوده اند1. همانان که در زمان پیامبر از پشت به مسلمانان خنجر زدند. مردمانی که به فرموده قرآن حریص ترین، بخیل ترین و ترسوترین مردم عالمند و در عین حال بدبخت ترین وجنایتکارترین آنانند. از این روی اعلان برائت و بیزاری از ایشان، از واجبات اسلامی انسانی وایمانی است.

جنایات این چند ساله صهیونیست ها و خصوصا در زمان جام جهانی که تمام هوش و حواس مردم دنیا به جام جهانی واتفاقات پیرامون آن معطوف بود؛ کاملا مشهود است.

این چند روزه هم که مجدداً به لبنان حمله کرده تا به گفته امیل لحود ، رئیس جمهور لبنان ٬ انتقام شکست سال2000 را بگیرد؛ صحّه بر گفتار قرآن وپیامبر اکرم گذاشته است.

 
امروز ، خط مقدم جبهه اسلام فلسطین ولبنان است.

امروز ، کسانی که در این 27 سال دم از آمریکا میزدند حداقل برای لحظه ای چشمانشان را باز کنند وببینند که اسراییل با حمایت همه جانبه آمریکا چه به روز گار مردم بی گناه آورده است.

امروز، آنها که قدرت حزب الله را باور ندارند ، بدانند که نصر خداوند نزدیک است وصدای شکستن استخوانهای پوک اسراییل شنیده می شود و خداوند تنها یاور این مردم مظلوم وبی پناه است.

امروز ، فلسینیان و مردم لبنان بدانند که ما آنها را تنها نخواهیم گذاشت و بار دیگر با فریاد خروشان «مرگ بر اسراییل» و « مرگ بر آمریکا » خشم و انزجار خود را از جنایات رژیم تروریست واشغالگر صهیونیستی ابراز میکنیم

 
 

1. شیخ صدوق ، الامالی، ص349

/ 3 نظر / 23 بازدید
احسان

سلام ی نمه گنده نيست؟ کوچولو تر هم بود می تونستيم ببينيم ها.... يا علی عليه السلام مدد

شکوفه

سلام... دلم به اندازه وزن افرينش گرفته ... واسه پيروزی همه رزمندگان اسلام صلوات ميفرستيم