برخورد بیدادگرانه یک دادستان با یک آزاده سرافراز جنگ تحمیلی

اخطار به دادستان شهرستان بابل

 

ان الله یحب الذین یقاتلون فی سبیله صفا کانهم بنیان مرصوص

ناله را هرچند می خواهم که در دل بر کشم

سینه می گوید که من تنگ آمدم فریاد کن

عمل ننگین بازداشت و ضرب و شتم آزاده دلاور ، شیر مرد بیشه اسلام و انقلاب ، فریادگر علیه زر و زور و تزویر، پاسدار حریم ولایت ، نویسنده و پژوهشگر دفاع مقدس ٬ محمد حسین منصف به جرم ادای فریضه امر به معروف و نهی از منکر نسبت به دادستان شهر ، اقدامی سفیهانه و نابخردانه بوده که مسببین آن الگوی تنبیه اراده حزب الله قرار خواهند گرفت .

دادستان بابل بداند در دوره ای که بسیجیان مظلوم انقلاب ، آماج سخیف ترین تهاجمات تبلیغی و فیزیکی منافقان داخلی قرار گرفته اند قربان نمودن آبروی فردی خود در برابر عظمت  گام های راهیان مسلخ عشق ، کمترین دینی است که نسبت به نسل سینه چاک اسلام ادا خواهند نمود.

دادستان بابل بداند ضرب وشتم حیوانی غیور مردی که طعم زنجیر دژخیمان بعثی را سال های سال به جان خرید و تاوان پافشاری بر اندیشه روح اللهی اسلام ناب محمدی را پیشه همت خویش ساخت جز آویختن برگه ننگ بر پرونده کوته نظران عافیت طلب و اشباه الرجال میادین بی خطر ،  ثمر دیگری نخواهد داشت.

آیت الله صادق لاریجانی ، بی تردید با عزل و مجازات خائنین و غاصبین مناصب قضایی که با نابخردی خویش حیثیت اسلام و انقلاب را به سخره گرفته اند صداقت دستگاه عدلیه در دفاع از حقوق ملت را به اثبات خواهد رسانید.

قسم به غربت فرزندان روح الله و مدافعان بی نام و نشان حریم ولایت ، عاملان این گستاخی ناجوانمردانه و قرون وسطایی با ضربت کلیم اللهی طلاب و حزب الله مظلوم شهر، آئینه عبرت میراث خواران اسطبل های قدرت و نکبت قرار خواهند گرفت.

وماالنصر الا من عند الله

 جهت دانلود فایل صوتی روی لینک زیر کلیک کنید . در ۶ دقیقه حجم فایل ۶۵۸۸ کیلو بایت

گفته های برادر آزاده سرافراز حاج محمد حسین منصف

/ 5 نظر / 3 بازدید
mitra

سلام وبلاگ جالبي داري خوشحال ميشم نظرتو در مورد وبم بدي

الفاتح

سلام علیکم/خداوند تبارک و تعالی به ما هر چه داریم داده است، و ما هر چه داریم از اوست، و باید تقدیم او کنیم. سعادت را آنها بردند که آن چیزی را که خدا به آنها داده بود، تقدیم کردند و ما عقب مانده آنها هستیم/وبلاگ الفاتح با افتخار مایل به تبادل لینک با وبلاگ ارزشمند شما می باشد/انشاءالله پیروزی سپاه اسلام نزدیک است/ در پناه حق

ننگ بر کودتاچی

جنبش سبز پیروز است، خامنه ای نابود است خیلی حرص نخور وقتی می خونی.