ما همگی مجیدیم!

بعد از افتضاح لیدر دانشجویان سبزپوش اسطوره مقاومت جنبش دانشجویی و فرار با لباس زنانه از دانشگاه، گام جدیدی برای شستن این لکه ننگ از پیشانی سبزپوشان آغاز شده است.

خانم مجید توکلی!

در این حرکت جدید سبزپوشان فتنه گر قرار است در حمایت از «مجید توکلی» همگی لباس زنانه پوشیده و روسری بر سر نمایند و عکسهای خود را در وبلاگها و سایتهایشان منتشر کنند تا بیش از پیش ماهیت هواداران سرسبز آقای موسوی و کروبی را برملا سازند.
همچنین کمپینی با عنوان کمپین «مردان باحجاب» برای آزادی مجید توکلی ، آغاز به کار کرده است که همه »علاقمندان تغییر جنسیت» می توانند در آن عضو شوند.
هرچند پیش از این در بین سبزپوشان پوشیدن لباس مردانه توسط زنان مرسوم بوده!، اما حضور مردان سبزپوش با آرایش و لباس زنانه، آخرین اقدام قابل توجه! این جریان در تعریف هویت فتنه سبز می باشد. 
البته ناگفته نماند این«اقدام سیاسی - انقلابی»؟! سبزپوشان پیشینه تاریخی نیز داشته و پیش از این ابوالحسن بنی صدر نیز که خود را رئیس جمهور قاطبه ملت می دانست! توانست با سربلندی و موفقیت(با آرایش کامل زنانه) از کشور بگریزد. همچنین با مروری بر تاریخ اسلام اقدام عمروعاص در خلع سلاح کردن امیرالمومنین(ع) در جنگ تاریخی صفین را نیز می توان از جمله این «اقدامات نامتقارن» جنبش سبز دانست.
همچنین سران خارج نشین کودتای مخملین که وضع را خیلی وخیم دیده اند به سرعت وارد معرکه شده و در حمایت از دوجنسه جنبش سبز، دست به قلم برده اند. به عنوان نمونه«حمید دباشی» از آمریکانشینان حامی موسوی در نوشته ای ضمن حمایت از توکلی ماهیت ضداسلامی خود را به خوبی آشکار می کند و می نویسد:

«افتخار می کنم که روسری مادر مرحومم را سر کرده ام. همان روسری که در ایران به زور سر زنم کردند. همان روسری که اگر خواهران من در اروپا سر کردنش را انتخاب کنند، تحقیر خواهند شد. و همان روسری که ابتذال عقب افتاده ای که الان بر ایران حکومت می کند، فکر می کند اگر آن را سر مجید توکلی کند، تحقیرش کرده است - او امروز نزد ما عزیزتر و شریف تر از هر زمان دیگری است. ما، همه، مجید توکلی هستیم - و ما مردان ایرانی خیلی دیر داریم این کار را می کنیم. اگر30 سال پیش این کار را کرده بودیم، یعنی زمانی که روسری به آن دسته از خواهران ما که نمی خواستند آن را بر سر کنند تحمیل شد، شاید امروز در این وضع نبودیم.»

بعد از گذشت چند روز از دستگیری «اسطوره جنبش سبز دانشجویی!» همه منتظرند تا در حمایت از وی، تصاویر زیبای عطاالله مهاجرانی دکتر سروش محسن سازگارا محسن کدیور، علی افشاری، و ... را در هیبت جدید زنانه ببیند!
نکته جالب آخر اینکه یکی از «مردان باحجاب» حامی موسوی در فیس بوک چنین نوشته است: «اگر کسی از ما را حتی لخت در کوچه ها بچرخانید ما نیز لخت می شویم.»

/ 3 نظر / 25 بازدید
مهدیار

وبلاگ خوبی دارید، مایلم با شما تبادل لینک کنم.

بورقانی

سلام بزرگوار ایام سوگواری سید و سالار شهیدان بر شما تسلیت باد بزرگ مشعل راه خداست عاشورا [گل] درفش رهبرى توده‏هاست عاشورا سپیده ی سحربامداد آزادى است [گل] بهار باغ شهادت پس از زمستانها عاشورایی باشید و سعادتمند _ التماس دعا

مهدیار

سلام، با نام "میکده" لینکتان کردم، مرا با نام "آقای موسوی..." لینک کنید، با تشکر، خدانگهدار.