او را می بخشیدم...


میگن وقتی حضرت موسی (ع) از خدا برای قارون عذاب خواست؛ از اونجاییکه پیغمبر خدا بود و مستجاب الدعوه ، دعاش مستجاب شد وعذابی سخت بر قارون رسید.

زمین قارون رو در خودش فرو میبرد اما قارون باور نمی کرد. زمین قارون رو تا پاهایش در خود فرو برد اما قارون فکر می کرد اینها همه اش سحر وجادوست.
وقتی تا کمر در زمین رفت وکم کم ترس بر او غالب شد. بیشتر و بیشتر تازمانیکه فقط سرش از زمین بیرون بود و اینجا بود که قارون عذاب الهی را با تمام وجود حس کرد. قارون از موسی کمک طلبید اما چه دیر!!! حالا که عذاب نازل شده بود..... چند بار کمک خواست ولی موسی توجهی به قارون نکرد، چرا که اونو مستحق عذاب می دونست. وزمین قارون را در خود فرو برد . قارون رو با همه اموالش تاج و تختش کاخش، ثروتش.
بعد ازاین اتفاق وقتی موسی برای عبادت به طور رفت و با خدا سخن گفت ؛خدای عالم به او فرمود:
« ای مـوسی به عزت و جلالم سوگـند ، اگـر قـارون یک بار از من کمک می خواست ،
من او را
می بخشیدم »
او را می بخشیدم....
می بخشیدم.....
خدایــا، چه عذابی بالاتر از دوری از تو. از تو میخوام که منو به این عذاب مبتلا نکنی .
خدایــا ، میدونم بدم اما قارون نیستم که وقتی عذابت نازل شد توبه کنم.
همین امشب منو ببخش. همین ساعت، همین آن.
الهی آمین
ipb8kx.gif
/ 23 نظر / 22 بازدید
نمایش نظرات قبلی
احسان

ی مطلب مثل همين تو اون يکی وبلاگم نوشته بودم واقعها که خدا چقدر کريمه الله اکبر ولله الحمد

شميم

هوالحبيب از كوي يار ندا مي رسد ، ماهي دگر حلول مي كند ، ميلاد از راه مي رسد،خورشيد طلوع مي كند ، رجب آمد و با خود نور و سرور آورد ،سيادت الهي بر عاشقان كامل، كه ماه خدا با ميلاد فرزندي از آل طه حلول كرد. ******** حلول ماه مبارك رجب , ماه خدا , ماه استغفار , ماه ريزش رحمات الهي بر امت مبارك باد

عزيز دل برادر

سلام بچه هيئتی تقبل الله خداوند بسيار کريم هست ميگن کوهی رو به کاهی ميبخشه ولی افسوس که ما اون کاه رو هم نداريم .کربلايی باشی منتظر حضور سبزت هستم يا علی

عزيز دل برادر

سلا م ممنون که لينک حقير رو تو وبلاگ بسيار زيبا و عاليتون قرار دادين من اپ کردم منتظر حضور سبتون هستم

مسافر

سلام دوستم: خوب بودن خيلی سخته. ولی خدا اگه ببينه ما داريم تلاش می کنيم دستمونو می گيره. موفق باشی. راستی در مورد خداوند مطلبی دارم خوشحال می شم نظرتو بدونم.

آدم

سلام دوست خوب: وبلاگت بسيار زيباست. خداوند حفظت کنه. راستی ميدونی من چرا اسممو آدم گذاشتم؟ چون اولين گناه را که نافرمانی بود آدم کرد. ولی خدای مهربون و عزيز بعد از آن مرتب به بنده هاش لطف داره و بهشون هزار هزار بار فرصت بازگشت داده. خداوند توبه پذيره. فقط کافيه که ما هم تلاش کنيم. در مورد خلقت زنها مطلب نوشتم می آی بخونی؟

مبارز حق

سلام دوست خوبم. اين پستت عالی بود. من هم آپ کردم خوشحال می شوم بيايی و نظر بدهی.

سخایی

با سلام. داستانیکه نوشتید مربوط به فرعون است نه قارون