غزه کربلای 1430

بسم رب الشهداء والصدیقین

« وما لکم تُقاتِلون فی سبیل الله والمستضعفینَ مِنَ الرجالِ و النساء و الوِلدان الذین یقولون ربنا اَخرجِنا من هذه القریه الظالم اهلها و اجعل لنا من لدنک ولیاً و اجعل لنا من لدنک نصیراً» (نساء/75)

« شما را چه شده است! که در راه خدا به مقاتله بر نمی خیزید؟ در حالیکه مردان و زنان و کودکان بیچاره و مستضعف ندا می دهند: پروردگارا ! ما را از این قریه ای که اهلش ظالم است نجات ده! و برایمان از طرف خودت ولیّی قرار ده و برایمان از طرف خودت یاریگری قرار ده ! »

و سالهاست که عصر عاشورا را چنان نفهمیدم که عاشورای عصر را به ما بفهماند! اینجا ملتی است که شصت سال است سر راحت بر زمین نگذاشته است! اینجا ماههاست که آب را بر روی امت پیغمبر اسلام بسته اند! اینجا چند شبانه روز است که سپاه ابرهه با F16  به گهواره نوزادان ما حمله می کند! با موشک به جنگ نوزادان نا آرمیده در گهواره ما می آید!

نفرین بر این دموکراسی!

نفرین بر این حقوق بشر!

نفرین بر این شورای امنیت! و سازمان ملل که رهاوردشان برای غزه، جز به خون غلتیدن مردم نبوده و تحفه کریسمس غرب برای غزه، خون و آتش است! کودکان غزه این روزها باید در کنار جنازه غرق خون عزیزانشان شیون کنند و از غم یتیمی ناخن بر صورت بخراشند و سالی را آغاز کنند ، که ارمغان خیانت و خباثت سران کشور هایی است که فقط نامی از اسلام را یدک می کشند!

خدای را، چه بر امت پیامبر اعظم(ص) رفته است که پرپر شدن مظلومترین مردمان زمین را می بیند و دم بر نمی آورد؟

غزه کربلاست  و در عاشورایی خونین به سر می برد و قربانی خشم یزیدیان کاخ نشین عرب گردیده است. کجاست امیرالمؤمنین علی(ع) که فریاد زند:« که اگر مسلمانی از این داغ بمیرد سزاست» کجاست تا ببیند امت اسلامی در خواب غفلت فرو رفته است و یزیدیان بر مردم حاکم شده اند!؟

خون به ناحق ریخته مردم غزه، گریبان ملک عبدالله ملعون و حسنی مبارک خبیث و سران عربی چون اینان را خواهد گرفت؛ سرانی که یا از ترس سر در گریبان فرو برده اند و جز خور و خواب و سر کردن در حرمسراهای خویش کاری ندارند و لکه ننگ امت اسلامی اند، و یا دست در دست شیطان دارند و جام های خود را به اسم ادیان به هم می زنند، تا سلامتی هم را آرزو کنند، همان ها که مایه ننگ و ذلت مسلمین شده اند، جواز حمله به غزه را می دهند تا این آخرین ندای عزت طلبی مردم مسلمان و مظلوم فلسطین، حماس، را خفه و خوش رقصی کنند؛ برای شیطان بزرگ!

... آیا هنگام آن نرسیده است که برای اسلام و مسلمین اساس خطر کنیم؟ آیا هنگان آن نرسیده است که به واجب « نهی ازمنکر» و کلمة « حقٍ عند امام جائر» عمل کنیم؟..همة مجاهدان فلسطین و همة مؤمنان دنیای اسلام به هر نحو ممکن موظف به دفاع از زنان و کودکان و مردم بی دفاع و مظلوم غزه اند، و هرکس در این دفاع مشروع و مقدس کشته شود شهید است و امید آن را دارد تا در صف شهدای بَدر و اُحُد در محضر رسول الله (صلی الله علیه و آله) محشور شود.

بدون شک غزه امروز صحنه امتحان بزرگی برای ما مسلمانان است تا میزان پایبندی خود به اهداف و آرمانهای انقلاب و اسلام را نشان دهیم و اکنون زمان آن فرا رسیده است تا عملاً نشان دهیم که اهل کوفه نیستیم و علی تنها نمی ماند.

امت اسلام باید بیدار شود! مستضعفان دنیا باید بیدار شود؛ بیداری خون می خواهد؛ بیداری علی اصغر می خواهد، بیداری زینب می خواهد، بیداری عاشورا می خواهد....

چرا پس از 20 سال که مجلس شورای اسلامی ، قانون حمایت از فلسطین را گذرانده است و ملزم به معرفی شرکتهای حامی صهیونیستی ظرف مدت 6 ماه شده است، هنوز ما کاری نکرده ایم؟ و بازار کشورمان رامحصولات کثیف نستله، نوکیا، کوکا کولا، فانتا ، اینتل و اسپیرات شرکت خوشگوار مشهد پر کرده است؟ چگونه می خواهیم باور کنیم که حامی مالی جشنواره فیلم فجر ما شعبه ای از شرکت صهیونیستی نسکافه باشد؟! چگونه می خواهیم باور کنیم که شیر مادران فرزند مرده فلسطینی و لبنانی و عراقی را شرکت نستله به مردم شیعه و عزادار رباب و علی اصغر بفروشد و با پولش خشابهای صهیونیستها را پر کند و تیر سی شعبه در چلة حرمله های عاشورای عصر بگذارد؟! و بچه حزب اللهی های ما داغ غزه را با گوشی های نوکیا به هم پیام دهند و تسلیت گویند؟!

مطابق اسناد ومدارکی که  مرکز اسناد انقلاب اسلامی ارائه نموده، همة شعبه های اصلی و اقماری این شرکتها در هر کجای دنیا ، حامی مالی صهیونیست هستند، به ویژه که از تک تک شرکتهای مذکور از جمله خوشگوار مشهد و نستله ایران نام برده است !

و حالا چگونه می توانی راحت سر سفره فانتا بنوشی و عصرها کافی میکس داغ نوش جان کنی و وقتی چشمت به گوشی و کامپیوترت می افتد تنت نلرزد؟! و گریه کودک فلسطینی  جلوی چشمت تداعی نشوند؟! خدا !!!

خدا!!! چه بر امت پیامبر اعظم(ص) رفته است که پرپر شدن مظلومترین مردمان زمین را می بیند و دم بر نمی آورد؟ مگر همین پیامبر نفرمود: « مَن سَمِعَ رَجُلً یُنادی یا لَلمُسلِمین وَ لَم یَجِبهُ فَلَیسَ بِمُسلِم» ؟!

ننگ بر عمرسعد که دوباره کربلای غزه را به دنیا و ملک ری و ملک مصر و عربستان و اردن می فروشد! ننگ بر طنطاوی مفتی ازهر که با شیمون پرز جانی دست می دهد! مرگ بر ملک عبدالله که با پرز هم پیمان می شود! ننگ برحسنی مبارک که با وزیر خارجه اسراییل دست می دهد! و وای بر ما که با خرید این کالا ها در گناهشان شریک شویم...

... و درود بر دلیر مردان و شیرزنان و کودکان پرشان  و خونین غزه  و درود بر حماس که امروز پرچم "هیهات من الذله" در دست آنان است و بدانند که همه مسلمان  وآزادگان جهان در غم آنان شریکند و قلبشان بریا همه دردها و رنجهایشان می تپد و از هیچ کمکی درحمایت از آنان دریغ نمی کنند. نه همچون سرانی که از هیبت، جز شکم هایی بر آمده و از مسلمانی جز نامی نصیب نبرده اند، که پشت میز خفت و خواری به نام صلح خاورمیانه بنشینند و برای خوش خدمتی اربابان شیطانی دم تکان دهند، و خدا می داند عراق و افغانستان هم در کمین آتش بی غیرتی اینان سوخته ومی سوزند...

و ما فرزندان خمینی کبیر، چون همیشه تاریخ آماده رزم با جباران و سفاکان عالم هستیم و آن دیو صفتان بدانند که جوانان انقلابی ایران آماده اند تا با حضور در سرزمین های اشغالی خواب ارام از چشمان آنها بربایندو اسراییل غاصب را برای همیشه از صحنه روزگار محو و به زباله دان تاریخ بسپارند و بدانند دیگر نمی توانند در کشورمان محصولات خوش آب و رنگشان را بفروشند..

از مسئولان می خواهیم با تحریم این کالاها ، با اعمال فشار به دشمن صهیونیستی و دفاع از ملت مظلوم غزه ـ حسب الامر مقام معظم رهبری حضرت آیت الله الامام خامنه ای (مد ظله العلی) ـ مبنی بر ادای وظیفه توسط مسئولان به وظیفه شرعی و ملی خود عمل نمایند.

قال الله تعالی فی کتابه:

« و هو الذی اخرج الدین کفروا من اهل الکتاب من دیارهم لاول الحشر ما ظننتم ان یخرجوا و ظن عنهم مانعتهم حصونهم من الله فأتهم الله من حیث لم یحتسبقلوبهم الرعب یخربون بیوتهم بایدیهم و أیدی المؤمنین فأتبرو با اولی الابصار» (حشر/آیه 2)

اللهم عجل لولیک الفرج

 

/ 5 نظر / 21 بازدید
اقلیما پولادزاده

با سلام فکر می کنم مشکل قالب وبلاگتان حل شده باشد . از اینکه با وبلاگ شما آشنا شدم بسیار مسرورم . امیدوارم در فرصت های بعدی بتوانیم در خدمت شما باشیم . با تشکر

ریحانه

سلام میگن امام زمان (عج) وقتی ظهور میکنن افراد زیادی رو که اون موقع ممکنه سالها از مرگشون گذشته باشه رو زنده میکنن (که البته شرایط داره!) اما این نشون میده که میشه هیچ وقت از یاری و جنگیدن در رکاب امام زمانمون ناامید نشیم! التماس دعا

سلام با يه مطلب درمورد شيطان پرستي آپم خوشحال ميشم بياين ونظرتونو بهم بگين ومنو از نظرتون بهره مند كنين. درپناه حق موفق باشيد

علی

شرمنده چند تا سوال در زمينه همين تحريم ها داشتم 1- آيا به مارك بيسيم هاي نيروي انتظامي و ديگر ارگان ها نظامي كشور دقت كرده ايد جواب: تمامي آنها موتورولا هستند 2- صاحبان شركت موتورولا چه كساني هستند؟ جواب: آلمان، امريكا و اسراييل حالا شما هي به اين كوكاكولا و نستله گير بديد كه مهمون مياد خونتون ميخوايد سنگ تموم بذاريد خودتونم ميريد نوشابه بگيريد به پپسي هم قانع نيستيد و حتما بايد كوكاكولا باشه. برادر عزیز بیداری خون نمی خواد! بیداری یه کم فکر می خواد و استفاده از عقل. اونوقت می فهمی که بدون استفاده از تفنگ هم می تونی اونا رو نابود کنی. خوبه تو قران اینقدر از استفاده ازعقل تاکید شده و ما اصلا ازش استفاده نمی کنیم و هر روز هم بدبخت تر می شیم و فقط هم آمریکا و اسراییل و هزار نفر دیگه رو مسوول دبختی خودمون و مسلمونا می دونیم. عقل برادر من. از عقلت استفاده کن. صلوات