افشای ماهیت انتشار کلیپ توهین به حضرت رقیه (س)

چند روزی است که جریان خاصی، به قصد تخریب جریان انقلاب اسلامی و ایجاد تفرقه در میان نیروهای اصلی انقلاب اسلامی، کلیپی را از استاد عباسی در فضای سایبر منتشر کرده است که در آن بخش مقطوعی از صحبت های ایشان را که در نقد بدعت های عزاداری و به حاشیه رفتن اصل حرکت حسین علیه السلام و محوریت شخصیت امام حسین علیه السلام، آن هم در سال 1385 ایراد شده است، برداشته اند و عَلَم کرده اند به اسم توهین به حضرت رقیه (س).

دغدغه ی چنین جریان هایی در هیچ کجای تاریخ، حفاظت از حقیقت ولایت و امامت نبوده و فقط با طرح چنین مسایلی، می خواهند دایه ی مهربان تر از مادر شوند و هدفشان این است که جریان های اصلی انقلاب، دو دسته شوند و بر سر این به جان هم بیفتند، یک عده بگویند «توهین شده است» و یک عده بگویند «توهین نشده است» و نتیجه ی آن، پخش تخم نفاق و کینه در میان امت.

برای شناخت ریشه ی این جریان و جلوگیری از ایجاد تفرقه، و افشای این جریان ها، کافی است فقط عقبه ی آقای یثربی را در کاشان بشناسید. در اینجا فقط چند عکس:

این تصویر، مربوط به همان آقای یثربی است که در کلیپ مذکور، صحبت می کند:و حالا باز هم همان شخص در این تصویر:
حالا درخواست اساسی و مطالبه ی اصلی ما این است که این دوستان یثربی در کاشان، به صراحت نظرشان را در مورد حضرت آیت الله جوادی آملی (حفظه الله تعالی) و آثار ایشان اعلام کنند! البته از سوی دیگر، باید دید که چه ربطی بین هیأت دیوانگان حسین کاشان و این افراد وجود دارد؟ راستی چرا این افراد که اینگونه به بهانه ی توهین به حضرت رقیه (س)، آشفته شده اند، از توهین های عجیب و غریب عاشورای 88 به امام حسین علیه السلام، آشفته نشدند؟ و همین طور از توهین ها و فحاشی های سال های نه چندان دور در روزنامه های زنجیره ای و از توهین چند وقت پیش روزنامه ی حامی دولت موسوم به اعتدال به حضرت امیر علیه السلام؟
منبع: قرن حضور
 
 
 
 
/ 20 نظر / 108 بازدید
نمایش نظرات قبلی
صالحون

هوا آشفته بود و شهر مجنون/ زمين سر در گريبان، چشم پر خون/ حماسه مي‌خروشيد از گلوشان/ ز رگ‌ها خون غيرت سخت جوشان/ كه عاشورا كسي رقصيده؟ او كيست؟/ چه كس با شاه دين جنگيده؟ كوفيست؟! / از اين غم شهر گويا پر ز شير است/ دی از گرماي اين دل‌ها چو تير است/ همه عمارگون، آماده، هوشيار/ تمام شهر بيدارند، بيدار / حماسه 9 دی و روز بصیرت گرامی باد

مدیریت پاتک...

سلام! با یه مطلبه جدید بعده مدت ها، بروزم منتظرم سربزنی... نظر هم الزامیه ! [گل]

بال گشاده

بسم الله سلام علیکم.... تاریخ 5 اسفند ماه قسمت شما شد که برای طرح "ای اهل عالم، ائمه ی ما شیعیان اینگونه اند" مطلب بگذارید.... یکی از فضائل ائمه رو انتخاب کنید و پیرامون اون برای آشنایی رفقای مسلمون و کل ابناء بشر مطلب بگذارید تا شناختمون انشالا نسبت به این عزیزانمون بیشتر بشه... هر فضیلتی از هر کدوم از ائمه که خواستید.... مخصوصاً اونها که کمتر شناخته شده اند.... موفق باشید یا زهرا(س)

صالحون

از نگاه تا گناه فقط یک گاف فاصله است زبان به زیان چقدر نزدیک است از حرفهای بی فکر تا فکرهای بی حرف فقط چند لحظه فاصله است.. سلام

بخاری

به به! آپ!

دوقلوها

[گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل]

amir

ای گل گفتین

اتاق سی

سلام دوست من / فصل سوم صندلی داغ با حضور حاج محمد رضا بذری به اشتراک گذاشته شد / لطفا نظر فراموش نشود یا علی[گل][گل][گل]